УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Олігархи перетворили державу на комітет з управління своїм майном - Симоненко

399
Олігархи перетворили державу на комітет з управління своїм майном - Симоненко

За двадцять років незалежності України до влади приходили тільки представники великого капіталу, які перетворили інститут держави в комітет з управління своїм майном. Таку думку висловив лідер Комуністичної партії Петро Симоненко.

Видео дня

За його словами, питання про подолання корупції, які були підняті головою держави Віктором Януковичем на Раді регіонів, яка пройшла сьогодні - це питання, які хвилюють багатьох, оскільки ефективність влади залежить від відсутності корупції. "Корупція є результатом того, що протягом двадцяти років в Україні проводиться політика на капіталізацію країни і того, що двадцять років до влади приходили саме представники потужного капіталу", - підкреслив він, додавши, що ці люди перетворили інститут держави в "комітет з управління майном олігархів". Симоненко обурився, що сьогодні будь-які місця при владі використовуються лише для того, щоб брати хабарі, навіть на рівні сільських рад.

При цьому Симоненко підкреслив, що той факт, що в цьому напрямку не проводяться ніякі зміни - це питання до керівництва країни. Він переконаний, що сьогодні дійсно треба піднімати ефективність і професіоналізм в організації роботи всіх гілок влади. "Однак слід розуміти, що для того, щоб змінити ефективність управління, слід сьогодні змінити і політику, і політичну систему", - підкреслив лідер КПУ.