УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Ніхто вже не повірить, що Тимошенко судять за злочини - Яценюк

255
Ніхто вже не повірить, що Тимошенко судять за злочини - Яценюк

Ніхто ніколи не повірить, що екс-прем`єр-міністра Юлію Тимошенкосудять за злочини, а не за політичними мотивами. Про це лідер політичної партії "Фронт Змін", народний депутат України Арсеній Яценюк заявив у Донецьку на прес-конференції. Кажучи про політичну ситуацію в Україні, що пов`язана з арештом Тимошенко, Яценюк відзначив, що прогнозувати дії нинішньої влади складно. "Краще читати прогноз погоди, там більше вірогідності", - сказав він. "У влади немає взагалі якогось зрозумілого плану, що робити. Це точно зрозуміло", - сказав голова "Фронту Змін".

Видео дня

При цьому Яценюк висловив думку, яким має бути судовий процес над Тимошенко, щоб він відповідав кримінальному процесу, а не сприймався як "зведення політичних рахунків". "Публічний процес - раз, пряма трансляція – два, підготовленість судді – три, не використовувати попереджувальних методів, тобто арешту – чотири і доводити в суді правоту кожної сторони, як стороні звинувачення, так і стороні захисту. Тоді б це було кримінальним процесом. А зараз це класичний політичний процес", - пояснив Яценюк.

Він порадив почитати іноземні ЗМІ, щоб переконатися в тому, що весь світ сьогодні сприймає цей судовий процес як політичний. "Прочитайте всі іноземні газети... Навіть якщо теоретично уявити, що там є склад злочину, в це вже ніхто не повірить, ніколи", - сказав голова "Фронту Змін".