УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Найстаршому студенту України - 81 рік

351
Найстаршому студенту України - 81 рік

Найстаріший студент України, 81-річний Феофіл Дорошенко захистив магістерську дисертацію в гуманітарній теологічної академії при Одеському Християнському гуманітарно-економічному відкритому університеті (ХГЕУ). За роботу на тему "Християнська етика в сучасному світі" пенсіонер отримав "четвірку".

Як повідомляється, першу спробу здобути вищу освіту Феофіл Дорошенко зробив ще в 1981 році, проте тоді довчитися не зміг. Вдруге він поступив вчитися вже в 2003 році у віці 74 років.

Спочатку Феофіл Дорошенко був студентом юридичного факультету ХГЕУ, а потім прийняв рішення перевестися на теологічний.

За словами викладачів, за час навчання Феофіл Дорошенко отримував лише гарні оцінки і майже не пропускав заняття.

"Він вчився сам, вміє інтернетом користуватися, і ні до кого з молодих навіть не звертався за роз'ясненнями або допомогою", - розповіла племінниця новоспеченого магістра.

Після захисту магістерської дисертації Феофіл Дорошенко планує продовжити навчання. Він має намір вступити на факультет журналістики.

Магістерська дисертація є кваліфікаційною працею, в якому студент зобов'язаний викласти свої знання теорії і практики досліджуваного предмета. У магістерській дисертації учень повинен відзвітувати про роботу над завданням, яке стояло перед ним, і шляхи його розв'язання.