УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

"Львівські події": погляд зсередини

'Львівські події': погляд зсередини

На днях я побувала у Львові. Крім іншого, мене цікавили й події, які відбулися 9 травня, та що очікують мешканці міста від 22 червня.

Пан Орест, екскурсовод: "Що стосується подій 9 травня, то це була заздалегідь спланована російська провокація. У Львові було все спокійно, доки не приїхали з Росії угруповання "Наші", створені Путіним. Це футбольні фанати, зовсім молоді люди. А в молоді голови досить легко вкласти будь-яку ідеологію. І керувати ними також легко.

Що стосується 22 червня, то пересічні львів'яни досить спокійно відносяться до цієї дати. А от заворушення очікуються від партії "Свобода", яка співпрацює з Партією регіонів. І це для них буде лише додатковим піаром."

Пан Микола, "людина з револьвером": "А що сказати про 22 червня? У нас все спокійно, ми нічого не плануємо і нічого поганого не очікуємо. І, взагалі, ми люди мирні."

Андрій Садовий, міський голова: "9 травня львів'яни святкували 755-річчя свого міста. Але про це ніхто не згадує. А ось 22(!) російські канали відразу почали передавати саме "львівські події", а не що інше. Це була спрямована акція. Не українська.

Що стосується 22 червня, то у нас все спокійно. Для забезпечення порядку, як і на всі інші заходи, будуть виставлені наряди міліції. Але це лише для забезпечення порядку."

Взагалі, львів'яни дуже спокійні та толерантні люди. І дивно було навіть думати про те, що до Євро-2012 їх хтось збирається навчати толерантності. Вони самі будь-кого навчать умінню спокійно поводитись та терпінню, чого зовсім не скажеш про деяких нетерплячих росіян, які намагаються скрізь "встромити свого носа" і повчати інших.