УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Лавров: партнерство України і РФ підвищить конкурентоспроможність двох країн

207
Лавров: партнерство України і РФ підвищить конкурентоспроможність двох країн

Стратегічне партнерство України і РФ підвищить конкурентоспроможність двох країн у глобальному світі. Про це міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров сказав напередодні на прийомі з нагоди 20-річчя Незалежності України. "Росія і Україна відбулися як самостійні учасники міжнародного життя, які можуть і вміють обстоювати свої національні інтереси", - сказав він. Лавров відзначив, що в історії двох країн за останні 20 років можна знайти схожі успіхи і проблеми. За його словами, Росія і Україна роблять все необхідне, щоб стати рівноправним учасником міжнародного політичного і економічного життя.

Видео дня

Він відзначив, що кожна країна має бути деідеологізованою, прагматичною і робити речі, які принесуть реальну відчутну вигоду простим людям. "У цьому суть нашої політики, в цьому суть української політики", - сказав Лавров. Він відзначив, що треба бачити переваги, які створює стратегічне партнерство між Росією і Україною, що підвищить конкурентоспроможність двох країн у світі, що глобалізується.

Крім того, Лавров нагадав, що наступного року святкуватиметься 1150-річчя Київської Русі. Лавров повідомив, що Президент РФ запропонував керівництву України і Білорусі спільно відсвяткувати "цю велику дату, яка залишається спільним фундаментом наших незалежних, однак братніх держав".