newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Королевська: єдиним справжнім опозиційним політиком є Юлія Тимошенко

297
Королевська: єдиним справжнім опозиційним політиком є Юлія Тимошенко

Коментуючи вислови деяких діячів опозиційного спрямування, Наталія Королевська наголосила, що «єдиним справжнім опозиційним політиком була, є і ще довго буде Юлія Тимошенко» і різним політичним мародерам не вдасться використати арешт Тимошенко для захоплення лідерства в опозиційному таборі.

Видео дня

На думку Наталії Королевської «дієвою відповіддю опозиції на репресії влади та діяльність розкольників зсередини має стати консолідація всіх опозиційних сил навколо політика, яка уособлює символ опору диктатурі – Юлії Володимирівни Тимошенко».

Сьогодні на засіданні нашої фракції Блоку Юлії Тимошенко пані Королевська планує звернусь до керівництва «Батьківщини» з пропозиціями, які дозволять зробити роботу об’єднаного органу опозиції – Комітету Опору Диктатурі (КОД) – більш ефективною.

«По-перше, ВО «Батьківщина» повинна запропонувати керівництву КОД обрати головою Комітету Юлію Тимошенко – єдиного справжнього загальнонаціонального лідера української опозиції. Це допоможе сфокусувати зусилля як української, так і західної громадськості на головній меті Комітету Опору Диктатурі – визволенні з-за грат нашого лідера. Тому, що не може бути кращої протидії диктатурі, ніж вільна Юлія Тимошенко.

По-друге, ВО «Батьківщина» повинна запропонувати координаційній раді КОД терміново скликати міжпартійну нараду партій – членів КОД з метою розробити і прийняти програму конкретних спільних дій, спрямованих на посилення внутрішнього і зовнішнього тиску на українську владу з метою визволення Юлії Тимошенко.

По-третє, ВО «Батьківщина» повинна заборонити свої членам публічно заявляти про наперед зумовлений вирок Юлії Тимошенко і запропонувати іншим опозиційним політикам утриматись від обговорення цього питання, як такого, що деморалізує громадськість та дає можливість піаритись на ньому людям, далеким від ідеалів, які сповідує Юлія Володимирівна», - наголосила Н. Королевська.

Все це, на думку Наталії Королевської, дозволить об’єднаній опозиції більш ефективно протистояти репресивній владі.