Хворі на холеру почали одужувати
Виртуальный мемориал погибших борцов за украинскую независимость: почтите Героев минутой вашего внимания!
![Хворі на холеру почали одужувати](https://i.obozrevatel.com/2011/5/31/501476.jpg?size=1944x924)
Усі троє хворих на холеру в Маріуполі почали одужувати. Натепер один потерпілий у легкому стані, двоє - у задовільному. Про це повідомив зранку начальник місцевого управління охорони здоров'я. Чоловік, який напередодні потрапив до лікарні із симптомами холери, у стані середньої тяжкості.
У понеділок увечері в місті відбулася робоча нарада за участю міністра охорони здоров'я Олександра Аніщенка. На ній ухвалили цілодобове патрулювання пляжів міліцією та комунальниками - окрім того, що раніше санстанція заборонила купатися в Азовському морі і ловити в ньому рибу. А головні санітарні лікарі мають перевіряти на захворювання холерою усіх людей, які поступають до лікувальних установ із дисфункцією кишечника. Сусідня із Донеччиною - Дніпропетровська область взялася посилено контролювати водойми.
Олександр Аніщенко, міністр охорони здоров'я: "Четвертий постраждалий сказав, що впав на роботі і наковтався води. Проте, я не вірю, що рибак не їв рибу".