УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Єфремов каже, що окремих чорнобильців можуть притягти до суду

231
Єфремов каже, що окремих чорнобильців можуть притягти до суду

Проти окремих чорнобильців - можуть порушити кримінальні справи за відсудження надто великих пенсій. Про це в інтерв'ю "5 каналу" заявив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

Видео дня

За його словами, врегулювати виплати пільговикам має спеціально створена робоча група.

«По кожному випадку повинен бути окремий підхід. По окремих категоріях пенсії залишаються, за окремими категоріями може навіть будуть підвищені пенсії, а по окремих, я навіть не виключаю, можуть бути порушені кримінальні справи, щоб привести деяких людей, приземлити трошки. Тому що неможливо, коли людина 33 тисячі пенсію собі відсудила. У підсумку повинна бути справедливість якась у державі», - заявив Єфремов.

Окремо влада розглядатиме суму компенсацій безпосереднім ліквідаторам аварії на ЧАЕС. Таких в Україні - майже 48 тисяч.

Також Єфремов повідомив, що після масових звернень афганців та чорнобильців ухвалення закону про скасування пільг призупинили.

Нагадаємо, останні тижні в Україні тривають акції протесту чорнобильців, які у деяких областях навіть переросли у захоплення приміщень Пенсійного фонду. У Донецьку учасники акції оголосили голодування, госпіталізовано вже понад 10 осіб.

У поточному році з рахунків Пенсійного фонду вже стягнуто на користь пільговиків-позивачів майже 6 млрд грн.. При цьому суми доплат пенсій згідно з рішеннями судів коливалися від 1 тис. до 800 тис. грн у розрахунку на одну особу.