УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Бензин в Україні знову подорожчає

261
Бензин в Україні знову подорожчає

Запаси дешевого бензину, закупленого гравцями ринку до підвищення акцизів з 1 вересня, закінчуються. З початком третьої декади місяця варто очікувати на подорожчання бензинів в середньому на 20 копійок у зв'язку з підвищенням з 1 вересня акцизних ставок, вважає директор консалтингової компанії "А-95" Сергій Куюн. "Я думаю, що найближчим часом будуть зміни. Швидше за все, бензин подорожчає копійок на 20", - сказав він. Разом з тим, підкреслив Куюн, кінцева вартість дизельного палива не повинна змінитися.

Видео дня

Крім того, експерт не очікує на якісь зміни у вартості бензину у зв'язку зі змінами в Податковому кодексі, що стосуються екологічного податку, і набувають чинності з 1 жовтня. Нагадаємо, цими змінами був змінений агент оподаткування: замість оптових компаній і мереж АЗС, екологічний податок буде стягуватися з імпортерів і виробників палива.

"Справа в тому, що цей податок вже платять. Причому, як я розумію, навіть переплачують. Адже оскільки не було чіткості щодо того, хто його має сплачувати, платили кілька разів. Насправді він незначний, тому на цінах його дуже важко відстежити", - вважає Куюн.