УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Азаров: обмеження максимальних пенсій – не головне в пенсійній реформі

282
Азаров: обмеження максимальних пенсій – не головне в пенсійній реформі

Норма про обмеження максимального розміру пенсії не є ключовою при проведенні пенсійної реформи. Про це заявив Прем'єр-міністр Микола Азаров журналістам після відкриття нової ділянки автодороги в обхід смт Бабанка Черкаської області.

"З одного боку у нас 14 мільйонів пенсіонерів, а з іншого боку якісь 14 тисяч (одержують максимальні пенсії ). У чому проблема? У тому, щоб зробити гідними пенсії для 14 тисяч людей. Ось у чому вся суть. Питання про обмеження пенсій тим, у кого вона більше 10 прожиткових мінімумів, звичайно важливе, але мені не дуже зрозуміло, коли ЗМІ навколо цього питання намагаються зробити політику. А я керуюся, в першу чергу, економічними реаліями", - зазначив прем'єр.

За його словами, дуже важливо, щоб в Україні почала діяти нова пенсійна система, в якій одним з головних завдань держави, є забезпечення гарантій захисту пенсійних внесків українців. Азаров також додав, що при проведенні пенсійної реформи має працювати принцип соціальної справедливості і розрив між максимальними і мінімальними пенсіями не повинен бути більшим.