УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Cередня тривалість життя людини у світі досягла 68 років - ВООЗ

462
Cередня тривалість життя людини у світі досягла 68 років - ВООЗ

З 1950 по 2010 рік очікувана тривалість життя на загальносвітовому рівні збільшилася з 46 до 68 років. За прогнозами, до кінця нинішнього століття вона досягне 81 року. Ці дані були оприлюднені на першому Всесвітньому конгресі з проблем здорового старіння, який відкрився сьогодні в Куала-Лумпурі (Малайзія). Про це повідомили в Центрі новин ООН.

Цей конгрес відбувається під егідою Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), він присвячений тому, як літнім людям довше залишатися здоровими.

Учасники форуму обговорюють усі аспекти здорового старіння – профілактику, лікування та результати останніх медичних досліджень. Особливу увагу в порядку денному приділено заохоченню активного та здорового способу життя літніх людей.

Сьогодні у світі налічується близько 700 мільйонів людей старше 60 років.

До 2050 року осіб понад 60 років буде близько двох мільярдів і вони становитимуть понад 20% населення світу. У 2050 році, уперше за всю історію людства, у світі людей старше 60 років буде більше, ніж дітей. Такі дані, що містяться в доповіді Генерального секретаря ООН "Подальша діяльність за підсумками другої Всесвітньої асамблеї з проблем старіння".

Експерти відзначають, що таке старіння населення можна вважати успіхом політики громадської охорони здоров'я та соціально-економічного розвитку. Однак нова тенденція ставить перед суспільством складні завдання, пов'язані з адаптацією до демографічного зрушення.