УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

В США терористів-американців дозволено вбивати

240
В США терористів-американців дозволено вбивати

Глава національної розвідки США Денніс Блер заявив про те, що спецслужби знищуватимуть американців, що полягають в міжнародних терористичних організаціях. Проте для здійснення подібних дій розвідникам треба буде заручитися "спеціальним дозволом" від вищих інстанцій.

Заява стала відповіддю на публікацію в газеті Washington Post, яка посилається на того, який побажав залишитися анонімним державним службовцем. За інформацією видання, в списку людей, яких спецслужби "засудили" до знищення або захоплення, присутньо троє громадян США.

Газета звинуватила Барака Обаму в тому, що він продовжує традиції Джорджа Буша-молодшого, який також не заперечував можливості знищення американців, що співробітничають з екстремістами, передає Lenta.ru.

Блер у відповідь заявив, що спецслужби з усією відповідальністю відносяться до подібних рішень і допускають вбивство американських громадян лише в крайньому випадку. "Нам потрібна стовідсоткова упевненість в тому, що ця людина полягає в екстремістській групі, тобто представляє небезпека для інших американців", - заявив глава розвідки.