newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Кабмін змінив правила газопостачання населення

366
Кабмін змінив правила газопостачання населення

Кабмін України вніс зміни до правил надання населенню послуг із газопостачання.

Видео дня

Про це рішення уряду повідомив сьогодні, 17 лютого, журналістам голова Нацкомісії регулювання електроенергетики (НКРЕ) Валерій Кальченко, передає РБК-Україна.

За його словами, цим рішенням уряд виключив урахування нормативних витрат для визначення обсягів споживання газу. Кальченко підкреслив, що тепер буде враховуватись лише фактичне споживання газу, наприклад, якщо споживач підключився з 1 серпня, то обсяг споживання буде рахуватися за цих 5 місяців, які залишилися до кінця року.

Таким чином, споживач, який підключився в середині року, переходить до "нижчої категорії" за обсягами споживання і відповідно платить меншу ціну. Кальченко наголосив, що до внесення цих змін, споживачеві, який підключився в середині року, до того періоду, коли він підключився, нараховувалися обсяги споживання, за нормативом. "До цих змін, якщо споживач підключався в середині року, до того періоду, коли він підключився, обсяги споживання нараховувалися за нормами, а вже після підключення - фактичні обсяги по лічильнику", - наголосив Кальченко.

За його словами, це робилось для того, щоб визначити, до якої категорії споживачів за обсягом споживання відноситься громадянин. "Норма вже сьогодні не враховується. Тільки фактичне споживання", - зазначив Кальченко.