newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Віктор Янукович пообіцяв зміцнювати незалежність

231
Віктор Янукович пообіцяв зміцнювати незалежність

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявляє, що у нього досить твердості і послідовності у відстоюванні національних інтересів України в стосунках з усіма партнерами.

Видео дня

Про це він заявив у вівторок, коментуючи заяви президента України Віктора Ющенка про те, що для стабільності в стосунках з РФ новому президентові слід спиратися на національні інтереси.

"Тим, хто чекає, що моє президентство ослабить Україну, можу сказати лише одне: не дочекаєтеся. Мені досить твердості і послідовності у відстоюванні національних інтересів України в стосунках з усіма партнерами, з усіма сусідами України. Кожен мій крок буде спрямований на зміцнення незалежності України, на побудову сильної держави з високим рівнем життя людей. Ось моя мета, ось головна мета усього мого життя. Усе інше, про що дискутують зараз політики - це тільки механізми для досягнення цієї мети", - сказав Янукович.

"Як новий президент України я вестиму зважену, прагматичну політику. Національні інтереси в ній будуть передусім", - додав він.

Віктор Ющенко на прес-конференції сьогодні, 16 лютого, висловив думку, що стосунки України і Росії буде дружніми, якщо "на посту українського президента буде людина, яка не є антиросійською, але віддано забезпечуватиме процес національного становлення".

При цьому Ющенку відмітив: "Я переконаний: доки на посту президента України український президент, аналогічне відношення буде до кого-небудь незалежно від його прізвища".

Ющенко призвав не нехтувати національними інтересами, не зневажати національний вибір, передають Подробности.