newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Кармазін вважає, що інавгурацію призначили з порушенням

210
Кармазін вважає, що інавгурацію призначили з порушенням

Народний депутат від блоку "Наша Україна - Народна Самооборона" Юрій Кармазін вважає, що парламент прийняв рішення про проведення 25 лютого урочистого засідання у зв'язку з прийняттям присяги новообраним Президентом Віктором Януковичем з порушенням регламенту.

Видео дня

Про це він сказав, виступаючи на засіданні Ради.

"Це голосування було проведене всупереч регламенту", - сказав депутат.

Кармазін обурився тим, що голова парламенту Володимир Литвин поставив відповідний проект постанови на голосування без обговорення парламентарями.

Депутат вважає, що призначення дати інавгурації може розцінюватися як тиск на суди, в яких може бути оскаржене оголошення Центральною виборчою комісією офіційних результатів виборів Президента.

Думку колеги по фракції підтримав і депутат Анатолій Матвієнко, попросивши спікера пояснити причини його дій.

Литвин у свою чергу заявив, що не порушував процедур. "Усе було зроблено правильно, давайте заспокоїмося і приймемо це як даність. Давайте зрозуміємо, що нам треба працювати, тому що якби був інший результат, то вже давно була б і присяга, і не говорили б про якісь порушення регламенту", - сказав він.

Спікер також відмітив, що якщо суд визнає незаконним оголошення ЦВКа результатів виборів, Рада може переглянути своє рішення про дату інавгурації, повідомляє proUa.

Нагадаємо, Рада вирішила провести 25 лютого урочисте засідання у зв'язку з прийняттям присяги Януковичем в 10:00.