newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Тимошенко відправлять у відставку уже цього тижня

192
Тимошенко відправлять у відставку уже цього тижня

Народний депутат, лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко не виключає, що вже цього тижня у Верховну Раду буде внесено пропозицію про відставку уряду.

Видео дня

Як передає УНІАН, про це він повідомив учора на прес-конференції в Донецьку.

«Я не виключаю, що наступного тижня (з 14 вересня), і ця версія вже розробляється, вноситиметься пропозиція про відставку уряду, - сказав Симоненко.

При цьому він додав: «Можливість того, відбудуться чи ні президентські вибори, залежить від того, як сьогодні бачать свої результати участі в цих виборах ті чи інші угруповання».

За словами лідера комуністів, «зараз розробляється версія, щоб укласти новий, по суті справи, конституційний договір. Його підписує Ющенко (Президент України) з так званою більшістю в парламенті».

Симоненко пояснив, як він бачить процедуру відставки Кабміну: «У парламенті формується 226 голосів (депутатський мінімум для голосування). При цьому коаліція не формується, і ці 226 підписують з Ющенко новий конституційний договір про зміну положення про те, що тільки коаліція вносить кандидатуру на посаду прем`єра. Після цього вноситься кандидатура на посаду прем`єра і голосується технічна кандидатура прем`єра на цей період, та, яка вигідна для дерибану і розподілу».

На думку лідера комуністів, все це може передувати тому, щоб зірвати президентські вибори в Україні.

«Це може бути й передвісником того, що буде використане для зриву тих же виборів. Адже це – очевидний шлях до нестабільності в нашій державі, - пояснив Симоненко, - Це – шлях до того, що світова спільнота відмовить відразу в будь-якому переговорному процесі із структурами влади України. Адже очевидним є те, що це – нелегітимний шлях».