УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

У Києві штурмують будівлю Надра України (доповнено)

174
У Києві штурмують будівлю Надра України (доповнено)

Близько полудня у Києві по вулиці Володимирській, 34 / 9 намагалися захопити будівлю НАК Надра України.

Видео дня

На місці перебуває представник кіпрської компанії Зентакс Лімітед Олексій Случ, який стверджує, що будівля належить цій компанії.

Водночас, державні виконавці Шевченківського району, які прибули на місце, повідомили, що в інтересах держави їм потрібно переконатися в збереженні будівлі та її приміщень.

Також повідомляється, що із залученням близько двох десятків осіб у цивільному вибито ґрати на вікнах будівлі. Люди, які прибули, проникли в приміщення, відчинивши вхідні двері зсередини. Також на місце прибули співробітники міліції.

У даний час представника Зентакс Лімітед, як передає ЛІГАБізнесІнформ, видворили з території будівлі, яку зараз вже оточено міліцією. Також прибули представники Беркута, від яких близько 15 осіб увійшли до будівлі.

Варто зазначити, що офіційних пояснень щодо того, що відбувається, ніхто з присутніх на місці не дає. Представник іноземної компанії передав до міліції повідомлення про захоплення, і "виконавчі дії", які, на його думку, грубо зневажають право власника.

Зауважимо, що прес-служба НАК «Надра України» не коментує ситуацію із захопленням будівлі по вулиці Володимирській, 34 у Києві.

Про це УНІАН повідомив представник прес-служби компанії.

За його інформацією, на даний час офіс НАК «Надра України» знаходиться за адресою Повітрофлотський проспект, 54. При цьому він відзначив, що з будівлі по вул. Володимирській, 34 компанія виїхала ще в 2008 році.

Нагадаємо, 26 серпня уряд прийняв рішення про повернення компанії Надра України приміщень у центрі Києва.

За словами прем'єра Юлії Тимошенко, Надра України передали приміщення в центрі Києва загальною площею близько 5 тис. кв. м.