В Оболонському районі Києва намагалися захопити владу

189
В Оболонському районі Києва намагалися захопити владу

24.03.2009 р., під час засідання ХІХ сесії Оболонської районної у м.Києві ради, на якій мав зтверджуватися бюджет Оболонського району на  2009 рік депутати Оболонської районної у м.Києві ради  від фракції блоку Юлії Тимошенко та  блоку  Леоніда Черновецького не проголосували за попередньо підготовлений порядок денний сесії.

Видео дня

До порядку денного було включено, за пропозицією голови Оболонської районної у м.Києві ради Вадима Ягодки питання ухвалення бюджету на  2009 рік, Програми соціально-економічного та культурного розвитку на 2009 рік, а також низка інших питань. Усі включені до порядку денного питанняпройшли згідно з регламентом опрацювання в  постійних комісіях  районної ради.

Натомість  депутати із фракції БЮТ та Л.Черновецького, об’єднавшись, зібрали підписи аби включити до порядку денного питання переобрання заступника голови Оболонської районної у м.Києві ради, порушуючи при цьому  регламент. Голова районної ради Вадим Ягодка надав депутатам роз’яснення, у відповідності до регламенту ради, про підготовку проектів з ініційованих депутатами питань, закликавши на цій сесії розглянути першочергові питання затвердження бюджету і Програми соціально-економічного та культурного  розвитку Оболонського району. Депутати відмовилися  від пропозиції голови ради та не затвердили порядок денний сесії. Дотримуючись  регламенту Оболонської районної у м.Києві ради голова ради оголосив про закриття ХІХ сесії.

У залі де проводилося засідання районної ради залишилися депутати фракцій БЮТ та блоку Черновецького. Порушуючи Закони України та регламент Оболонської районної у м.Києві ради депутати цих фракцій провели голосування по зняттю з посади заступника голови Оболонської районної у м.Києві ради. Такі кроки з боку названих політичних сил ми розцінюємо як спробу рейдерського захоплення влади в Оболонській районній у м.Києві раді!

Депутати фракції БЮТ та блоку Черновецького зірвали прийняття бюджету та Програми соціально-економічного розвитку Оболонського району на 2009 рік, промінявши ці нагальні питання на свої корисні інтереси по захопленню влади в районі. Розуміємо це як сплановану акцію щодо підготовки до наступних виборів з метою застосування адмінресурсу в Оболонському районі столиці.

Це беззаконня і безлад  відбувалися під керівництвом присутнього у залі депутата Верховної Ради України А.І.Семіноги (БЮТ).