УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Росія збільшує військову присутність в Абхазії та Осетії

177
Росія збільшує військову присутність в Абхазії та Осетії

МЗС Грузії висловило стурбованість у зв'язку з тим, що, за даними грузинської сторони, Росія продовжує нарощувати угрупування російських військ в Абхазії і Південній Осетії.

За словами представника грузинського МЗС, "ситуація дуже складна, оскільки триває концентрація російських військ в окупованих грузинських регіонах - Абхазії і Південної Осетії".

Як пише "Новинар", за даними Грузії, на території проголошених республік на сьогоднішній день перебувають понад 7 тисяч російських військових, там будуються п'ять російських військових баз.

При цьому МЗС зазначає, що "сьогодні немає ніякого міжнародного механізму, який перешкодив би цим агресивним діям російської сторони".

Раніше повідомлялося, що Росія має намір розмістити військові бази чисельністю 3700 чоловік в Абхазії, в районному місті Гудаута на заході республіки, а також у Південній Осетії - у столичному Цхінвалі та районному селищі Джава.

Нагадаємо, раніше НАТО назвав неприйнятними плани Росії розмістити військові бази на території Абхазії і Південної Осетії.