УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Тимошенко каже, що у Єханурова роздають гроші

222
Тимошенко каже, що у Єханурова роздають гроші

Прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко вважає необгрунтованою заяву міністра оборони Юрія Єханурова про недостатнє фінансування в 2009 році Збройних сил України для забезпечення ними національної безпеки.

Як передає УНІАН, про це Тимошенко заявила сьогодні на прес-конференції в Кабміні.

«Мені дуже сумно – якщо такий маленький бюджет, і міністр оборони постійно говорить про такий маленький бюджет, то тоді як пояснити такі факти в Міністерстві оборони: наприклад, одному з військовослужбовців при звільненні нарахували компенсацію півмільйона гривень одноразово», - сказала Тимошенко.

При цьому прем`єр-міністр стверджує, що аналогічних фактів нарахування компенсацій у зв`язку зі звільненням зі служби в Міністерстві оборони досить багато.

«Якщо Міністерство оборони так погано живе, то яке воно має право виплачувати по півмільйона вихідної допомоги окремим військовослужбовцям? Якщо так скрутно з грошима, навіщо так сильно переплачувати за харчування для військовослужбовців і платити значно вище за ринкову ціну монопольним структурам, які між собою пов`язані. По суті справи, вони відмивають кошти Міністерства оборони», - додала вона.

Тимошенко підкреслила, що в 2009 році бюджет ЗСУ істотно перевищує рівень фінансування попередніх років. За її словами, фінансування здійснюється своєчасно й у повному обсязі.

«У Міністерстві оборони все фінансується відповідно до бюджету, й ніяких відхилень від закону й від бюджету не буде. Досить добре все фінансується», - заявила прем`єр-міністр.