УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Милим і добрим даішникам хабарі дають насильно

225
Милим і добрим даішникам хабарі дають насильно

Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко заявляє про те, що найскладніша ситуація з пропозицією хабарів у міліції не в ДАІ, а в підрозділах по боротьбі з незаконним обігом наркотиків.

Видео дня

Про це він сказав під час прес-конференції у Львові.

«Я просто повинен взяти на цю роботу моральну людину, яка розуміє, що наркотик вбиває всіх рано чи пізно, включаючи його сім'ю. Немає такої зарплати, яка може його зупинити, тому що хабарі, які пропонують - це 10, 100 тисяч доларів. Яка зарплата може це компенсувати? Так, повинна бути зарплата для гідного існування, а далі - це питання моралі і офіцерської честі»- заявив Луценко.

«Немає такої зарплати, яка може захистити аморальну людини від бажання брати хабарі. У нас найважча ситуація з цим зовсім не в ДАІ, як комусь може здатися. Даішники - милі і добрі люди, їм ці гроші сунуть. Все ж таки їздять по дорозі зі швидкістю 120 км на годину, а коли міліціонер їх зупиняє, то дають, скільки там, 100 гривень і їдуть далі, не знижуючи швидкості», - сказав глава МВС.

Він також повідомив, що в поточному році за порушення закону звільнено і заарештовано 670 співробітників міліції.

Крім того, міністр заявив, що найбільшим успіхом року в роботі міліції вважає зменшення числа ДТП та смертності на дорогах.

«Успіхом року вважаю наведення порядку на дорогах. Це одна з двох вдалих реформ у державі разом з незалежним тестуванням. Є суха цифра - 2237 врятованих життів в порівнянні з минулим роком і більш як на 19 тисяч менше травмованих у ДТП. Я думаю, це хороший результат»- наголосив міністр, пише ForUm.