УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Медведєв сказав, на кого ставить Росія

261
Медведєв сказав, на кого ставить Росія

У Росії немає "свого" кандидата на президентських виборах в Україні.

Видео дня

Про це заявив у четвер, 24 грудня, глава Кремля Дмитро Медведєв, підбиваючи в ефірі трьох федеральних телеканалів підсумки минаючого року.

Відповідаючи на питання про те, хто з кандидатів на посаду президента України є для Росії "своїм", він спочатку пожартував, що це чинний Глава держави Віктор Ющенко.

"А якщо серйозно, то у Росії там немає і не може бути своїх кандидатів. Україна - самостійна, суверенна держава, де президента визначить народ. І я впевнений, що він здатний розібратися в політичних деклараціях і в ході політичної боротьби, яка там триває, там у них майже два десятки кандидатів по-моєму", - сказав Медведєв.

"Єдине, чого б я дуже хотів, - щоб майбутній президент України, а ми, природно, приймемо будь-який вибір українського народу, був би налаштований на розвиток добрих, сердечних, якщо хочете, навіть братніх відносин з нашою країною, - зізнався президент. - Щоб російську мову не кривдили, щоб дозволяли розвиватися двостороннім контактам, щоб наші спільні економічні проекти розвивалися, щоб не було обов'язкового бажання зануритися в якийсь іноземний військовий блок, який буде так чи інакше нервувати величезну кількість людей".

За словами глави Кремля, він дуже сподівається на те, що українці зроблять правильний вибір, пише "Новинар".