БЮТ: Герман просить ЗМІ мовчати про Межигір'я

225
БЮТ: Герман просить ЗМІ мовчати про Межигір'я

У Блоці Юлії Тимошенко заявляють, що керівники Партії регіонів чинять тиск на телеканали з метою блокування висвітлення скандалу навколо резиденції “Межигір’я”, де проживає лідер ПР Віктор Янукович.

Відомості про це, як йдеться у заяві блоку, прес-служба БЮТ отримує з різних джерел.

"Ганна Герман та інші впливові "регіонали" "обробили" вже всіх власників телеканалів, продюсерів та редакторів. Табу на цю тему свободословолюбива пані Герман вимагає не лише у випусках новин, але й навіть в політичних ток-шоу", - констатують у прес-службі.

Як зазначається у заяві, "ведучих "ласкаво просять" не ставити питання про "Межигір’я" самим, а в разі, якщо воно поставатиме з ініціативи інших, – перемикати увагу аудиторії на якісь інші, приємніші для Віктора Федоровича теми".

Видео дня

"Такий тиск пояснюється тим, що розмови про "Межигір’я" надто негативно впливають на психологічний стан Януковича", - заявляють прес-служба БЮТ. 

"В БЮТ сам факт наявності у людини подібної емоції вважають позитивним і сподіваються, що дискомфорт у лідера ПР викликаний все ж таки соромом за вкрадене, а не страхом за те, що рано чи пізно він таки муситиме повернути державі привласнений шмат Київської області – трохи менший за Монако, - але в чотири рази більший за Ватикан", - заявляють у БЮТ.Як наголошують у БЮТ, “Межигір’я” – безпрецедентний навіть для України випадок вирішення житлової проблеми однієї людини”.

“В Україні немає нікого, хто б подібно цьому латифундисту облаштувався з таким розмахом – та ще і державним коштом”, - вважають у БЮТ.