Україна і Росія готові вирішити проблему «чорних списків»

214
Україна і Росія готові вирішити проблему «чорних списків»

Міністри закордонних справ України і Росії, Петро Порошенко і Сергій Лавров в рамках 17-го засідання Ради Міністрів ОБСЄ домовилися щодо поступового відходу від практики застосування заборони в'їзду в наші країни окремих громадян.

При цьому під час зустрічі глав зовнішньополітичних відомств України і РФ було підтверджено, що прогрес, досягнутий останнім часом в економіці в питанні зняття торгових бар'єрів між нашими країнами, отримає новий поштовх. Співрозмовники також констатували, що на сьогоднішній день двосторонній діалог перейшов в конструктивний робочий формат, що базується на розвитку довіри між двома країнами.

Міністри  погодилися також почати роботу по врегулюванню ситуації з переміщенням транспорту Чорноморського флоту РФ і погоджувати його документальну процедуру.

Видео дня

Глава МЗС України також виразив слова вдячності за безпосередню участь в наданні урядом РФ допомоги Україні в подоланні складної епідеміологічної ситуації у зв'язку з розповсюдженням захворювання грипом А(H1/N1).

Порошенко також висловив співчуття російському колезі у зв'язку з терористичним актом, який відбувся в потягу "Невський експрес", повідомляє Лига  з посиланням на МЗС України.