УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Регіонали обіцяють оприлюднити витрати української влади

201
Регіонали обіцяють оприлюднити витрати української влади

Партія регіонів найближчим часом опублікує дані про нецільові витрати коштів представниками влади.

Про це в ефірі 5 каналу заявив Борис Колесніков.

Коментуючи заяву спікера Володимира Литвина про те, що депутати не одержать зарплату за вересень у зв'язку з блокуванням парламенту, регіонал сказав:

"З якими очима можна це говорити, коли сьогодні Литвин летить до Брюсселя, бере з собою Іл-62, бере 120 гостей. Цього тижні опозиція опублікує всі витрати влади за кризовий рік. Суми обчислюватимуться сотнями мільйонів. І тоді хай влада відповість перед українським народом. Депутатські зарплати тут винні?".

За його словами, влада витрачає 1,5 – 2 мільярди на своє утримання.

"У Великобританії у свій час було 39 службових автомобілів, враховуючи королеву і Кабінет міністрів. У нас в одному ескорті президента, прем'єра або спікера майже стільки ж", - обурився Колесніков.

"У нас повинні бути три службові автомобілі в країні – у президента, прем'єра і спікера. І вони повинні використовуватися тільки за призначенням. І не потрібно, як Борис Нємцов, забирати автомобілі і давати "Волги". У нас "Волг", на щастя, немає. Тобто давати доведеться "Таврії". Але потрібно прибрати всі особисті витрати", - додав він.

Колесніков також заявив, що Партія регіонів давно виступає за прирівняння депутатських зарплат з середніми по країні.

"Ми подавали закон про те, що депутатська зарплата повинна дорівнювати середній зарплаті в країні. Була зарплата 2 008 гривень в країні, ось і депутат повинен одержувати таку зарплату", - сказав він.