УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

МОН: В Кислинського немає диплому про вищу освіту

165
МОН: В Кислинського немає диплому про вищу освіту

В інформаційній системі Міністерства освіти і науки України не містяться дані про диплом заступника голови Служби безпеки України Андрія Кислинського, який він отримав у Київському національному університеті ім. Шевченка у 2000 році.

Такі результати перевірки документу про вищу освіту, яку можна зробити у відкритому доступі на офіційному сайті інформаційно-виробничої системи Освіта МОН України в інтернеті за адресою: www.osvita.net.

Так, на запит у розділі Перевірка документу цього сайту щодо диплома з реквізитами КВ 10359272, виданого Кислинському КНУ ім. Шевченка у 2000 році (саме щодо цього диплома народний депутат України Геннадій Москаль заявляє, що він підроблений) отримано такий результат: "Документ з такими реквізитами у базі даних не знайдено".

Як зазначають у Міносвіти, інформаційно-виробнича система Освіта впроваджена з метою інформаційного та документального супроводу навчального процесу.

За даними Міносвіти, в базі даних цієї системи, яка існує у відкритому доступі в мережі Інтернет, містяться дані про 4,2 млн. документів, зокрема і всіх дипломів про вищу освіту нового зразка (виготовлених на пластиковій основі), пише УНІАН.