УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Львів грітиметься мазутом чи тирсою, аби не газом з Росії

165
Львів грітиметься мазутом чи тирсою, аби не газом з Росії

За розпорядженням мера Львова Андрія Садового, починаючи з цього року при модернізації газових котелень у Львові, їх будуть демонтовувати, замість них ставитимуть котельні, в яких джерелом енергії буде електроенергія, вугілля, мазут чи тирса.

Про повідомив міський голова Львова повідомив під час брифінгу.

За його словами, це не вплине на здешевлення оплати за тепло, але дозволить припинити шантаж з боку Росії.

Щодо великих котелень - ТЕЦ-1, ТЕЦ-2, Кінескоп, то мер дав доручення щодо можливості переходу з наступного опалювального сезону цих котелень на альтернативні види енергії.

"На ТЕЦ-2 можна спалювати мазут, вугілля. ТЕЦ-1, "Кінескоп" - брикети із перероблених відходів деревини. Це практика, за якою йде весь світ. Можливо, це не дуже вигідно у плані комфорту, але за незалежність треба платити", - зазначив Садовий.

Садовий переконаний, що незалежність держави, зараз, це, в першу чергу, енергетична незалежність: "Конфлікт закінчиться тоді, коли в українському політикуму об’єднаються всі політики. Росія використовує наші непорозуміння".

Щодо фінансування переведення котелень на альтернативні види енергії, мер зазначив: "У загальному фонді бюджету закладено 4 млн грн на антикризові заходи, ще 1 млн грн - в стабілізаційному фонді, 15 млн грн - у бюджеті розвитку, з так званого стабілізаційного фонду, крім того, підприємства, на балансі яких є котельні, повинні самостійно шукати кошти".