newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

У Луценка хочуть «сообразити» коаліцію на трьох

195
У Луценка хочуть «сообразити» коаліцію на трьох

Депутатська група "Народна самооборона" закликає фракції БЮТ, НУ-НС і Блоку Литвина розпочати переговори про створення нової коаліції у Верховній Раді.

Про це йдеться в заяві "Народної самооборони". Депутати також стурбовані політичними непорозуміннями між учасниками демократичної коаліції, що призвело до її розпаду.

"Сьогодні, коли наша держава опинилася в складній зовнішньополітичній ситуації, має непрості економічні процеси всередині країни, стоїть перед загрозою значного підвищення цін на енергоносії, а Верховна Рада має приступити до підготовки бюджету наступного року, ми, немов напившись дурман-зілля, очманіло беремося за булаву, забуваючи, що втілюємо в 450 характерах та інтересах 46-тимільйонний народ", - заявляють депутати.

Видео дня

«Закликаємо депутатів згаданих фракцій відкласти на післязавтра свої амбіції, вгамувати особисті «его» й досягти компромісу заради збереження цивілізаційних перспектив нашої держави – України», - повідомляється в заяві.

Раніше про пропозицію "Народної самооборони" повідомив член депутатської групи Олесь Доній. Він також зазначив, що на той момент відповідна пропозиція не була прийнята представниками "НУ-НС".