З будмайданчику в Дрогобичі викрали автокран
Виртуальный мемориал погибших борцов за украинскую независимость: почтите Героев минутой вашего внимания!
![З будмайданчику в Дрогобичі викрали автокран](https://cdn.obozrevatel.com/news/img/newspreview-default-thin.jpg?size=1944x924)
У Дрогобичі (Львівська область) вночі двоє невідомих в масках, зв’язавши сторожа, викрали з будівельного майданчика на вул. В.Чорновола, де споруджують готельний комплекс, автокран «Силач» вартістю 1 млн грн, пише місцева газету «Галицька зоря».
Начальник Дрогобицького міськрайвідділу Денис Гусашвілі вважає, що це неординарний злочин, який необхідно дуже ретельно вивчити.
За його словами, за минулі шість місяців цього року у Дрогобичі зареєстровано 9 фактів незаконного заволодіння транспортом, з яких 7 розкрито, повідомляє ЗІК.