УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

ОЕ, Тартак і Бумбокс зіграють на кордоні з Польщею

207
ОЕ, Тартак і Бумбокс зіграють на кордоні з Польщею

З 28 до 30 серпня на кордоні України з Європейським Союзом проводитимуться транскордонні дні добросусідства. Програма заходів в межах цих днів достатньо насичена розповіла на прес-конференції представник оргкомітету Транскордонних днів добросусідства - 2008 Олена Яремко, пише ЗІК.

Видео дня

Відтак, 28 серпня у Корчмині/Ставці відбудуться релігійно-мистецькі урочистості з нагоди празника Успіня Пресвятої Богородиці. 29 серпня у Лісках (Білосток) - вшанування о.М.Ріпецького, нескореного душ пастиря переселенців акції "Вісла", капелана УГА - "Пам'ять, яка об’єднує".

Апофеоз Днів добросусідства відбудеться 30 серпня у с.Угринів (біля Сoкаля, Львівська область)/Долгобичів (Грубешівський повіт, Люблінське воєводство). Власне на цьому східному кордоні ЄС відбудеться фестиваль "Кордон 803" за участі зіркових гуртів з Польщі та України. З польської сторони будуть такі відомі гурти - "Kayah", "T.Love", "Karimski Club", з української сторони виступатимуть - "Океан Ельзи", "Тартак", "Бум Бокс".

"Концерт на кордоні - це виявлення позиції, що ми хочемо будувати мости, а не залізні мури між народами, які творять Європейську спільноту. Тому усе, що відбуватиметься на "Кордоні 803" - культура, молодь, приязнь, дружба - покликана долати кордони, і так, щоб це почули у Брюсселі", - зазначила Олена Яремко.

Сцена, де виступатимуть гурти, стоятиме на самому кордоні, тому усім охочим, які приїдуть на фестиваль варто пам’ятати три речі: потрібно взяти паспорт, не брати алкоголю та цигарок.

Також 30 серпня відвідувачів чекає транскордонний ярмарок: виставка фотографій на тематику, пов’язану з прикордонням; презентації проектів, пропозиції транскордонної співпраці, презентації організацій, культурних, освітніх, релігійних товариств, об’єднань національних меншин; виставка мистецьких творів, регіональної народної творчості; кулінарний пікнік з традиційною кухнею.

Концерт проводиться у межах VІ Європейських Днів Добросусідства, які організовують Фундація духовної культури пограниччя та Академія Української Молоді.