На Львівській залізниці відновлюють рух

256
На Львівській залізниці відновлюють рух

Львівщина відновлює залізничний рух.

За станом на 28 липня відновлено рух потягів з обмеженням швидкості на 5 раніше закритих внаслідок стихії залізничних перегонах: Дрогобич - Самбір, Стрий - Лавочне, Коломия - Чернівці, Чернівці - Мамалига, Делятин - Рахів, повідомляє Лига.

Згідно з повідомленням, найскладніша ситуація спостерігається на ділянках Чернівці - Вижниця, Самбір - Сянки, Коломия - Делятин, Королево - Солотвино, де рух закрито через значні руйнування й нестабільність паводкової ситуації. На місцях цілу добу ведуться відновлювальні роботи.

Видео дня

За даними залізничників, для повного відновлення руху потягів і приведення інфраструктури у відповідність до вимог Правил технічної експлуатації необхідно провести відновлювальні роботи в три етапи.

Перший етап передбачає відновлення руху потягів з обмеженням швидкості на пошкоджених ділянках. Імовірний термін виконання робіт становить 2-30 діб. Другий етап передбачає виконання робіт із забезпечення необхідних швидкостей і безпеки руху потягів. Орієнтовний термін виконання робіт - упродовж 2008 року. Третій етап передбачає капітальне відновлення й реконструкцію наявних інженерних споруд і приведення їх у відповідність до вимог будівельних норм. Термін виконання робіт - 2008-2009 роки.

Орієнтовна вартість відновлювальних робіт, за попередніми підрахунками, становить більше 435 млн грн.