Від України на Олімпіаду їде збірна "швейцарів"

260
Від України на Олімпіаду їде збірна 'швейцарів'

25 липня в Києві в прес-центрі Палацу "Україна" відбулася презентація парадної форми збірній України на Олімпіаді-2008 в Пекіні.

Саме у цих нарядах наші спортсмени будуть марширувати на урочистою церемонією відкриття і закриття Ігор.

"Цього року ми вирішили змінити концепцію розробки форми, - насамперед відзначив президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка. - Якщо раніше це були традиційні костюми, які потім можна було використовувати в буденному житті, то ці - дійсно парадні. У них спортсменам буде не тільки комфортно і зручно в пекінську спеку, але і виглядають вони яскраво".

Видео дня

За словами міністра України у справах сім'ї, молоді і спорту Юрія Павленка, під час параду важливо, щоб українська збірна відчула себе єдиним цілим, командою з великими олімпійськими амбіціями. "Вірю, що національні кольори піднімуть олімпійський дух наших атлетів. І вони відчуватиму себе у формі і на арені, і під час урочистих подій", - відзначив Павленко.

Для українських атлетів олімпійську колекцію-2008 вперше створила творча група компанії Bosco di Ciliegi. Робота над проектом йшла півроку, а на виробництво знадобилося три місяці - 600 комплектів форми шили в Італії. Саме сині піджаки з жовтим кантом, жовті спідниці і білі брюки - та колірна гамма, яка, за словами дизайнерів, виглядатиме дуже ефектно під час телевізійної трансляції.

Оцінити красу і вишуканість парадної форми наших олімпійців всі охочі зможуть вже 27 липня на Майдані Незалежності під час проводів збірної України до Пекіна.