УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

The New York Times відмовилася опублікувати статтю Маккейна

195
The New York Times відмовилася опублікувати статтю Маккейна

Газета The New York Times відмовилася опублікувати статтю кандидата в президенти США від Республіканської партії, повідомляє CNN.

Маккейн написав відповідь на опубліковану в розділі «Думки» минулого тижня статтю його конкурента в боротьбі за посаду президента США – кандидата від демократів Барака Обами. У своїй статті Обама критикував політику, що проводиться стосовно Іраку, про підтримку якої неодноразово заявляв Маккейн.

Пояснюючи рішення не публікувати статтю Маккейна, редактор відділу «Думки» Девід Шиплі (David Shipley) заявив: «Ми не можемо опублікувати статтю в тому вигляді, в якому її отримали». «Стаття Обами, – зазначив Шиплі, – містила цінну інформацію про його передвиборну програму. Обговорюючи позицію Маккейна, він розповідав про власні плани».

Від Маккейна, за словами редактора, також потрібно викласти власну програму, а не просто вступати в полеміку з конкурентом. «Нам би хотілося побачити детальний план, який, на думку кандидата в президенти, приведе до перемоги в Іраку, повідомив Шиплі, зі вказівкою кількості військ, графіка їх виводу та програми подальшої співпраці з іракською владою».

Водночас редактор відділу «Думки» заявив, що Маккейн «може надіслати інший варіант статті». Він також нагадав, що у редакції є право не публікувати ті або інші матеріали, та вона регулярно ним користується.

У свою чергу, представники передвиборного штабу кандидата-республіканця заявили, що справжньою причиною відмови в публікації статті Маккейна був не зміст або якість матеріалу, а політичні переконання редакції The New York Times, що підтримує демократів.

Знехтувана The New York Times стаття опинилася у розпорядженні CNN. У своєму есе кандидат-республіканець, зокрема, пише: «Прогрес, який ми зараз спостерігаємо в Іраку, безпосередньо пов'язаний зі збільшенням кількості американських військ і тим, що вони змінили стратегію. Я підтримував таке рішення ще тоді, коли у нього було мало прихильників у Вашингтоні, сенатор Обама тоді ж виступав різко проти нього».

Обама, пише Маккейн, у січні 2007 року говорив, що додаткові 20 тисяч військовослужбовців не зможуть вплинути на ситуацію в Іраку, знизити рівень насильства. «Насправді, я думаю, що все вийшло зовсім навпаки», – пише кандидат-республіканець, повідомляє Lenta.ru.