УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

The Times рекомендує європейцям відпочивати у Львові

171
The Times рекомендує європейцям відпочивати у Львові

Британське видання The Times опублікувало складений рейтинг десяти європейських міст, де найкраще провести вихідні. Львів у рейтингу посідає третє місце. Випередили Львів французьке місто Ля-Рошель та бельгійське місто Гент, повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Як зазначено у виданні: “Маленькі затишні кав’ярні цього міста можуть змагатися навіть із віденськими. А вулиці та архітектура нагадують про Прагу”.

Крім цього до списку увійшли такі міста, як: Валенсія, Кельн, Утрехт, Ґетеборг, Белград, Болонія, Ставангер та інші. Британське видання The Times опублікувало складений рейтинг десяти європейських міст, де найкраще провести вихідні. Львів у рейтингу посідає третє місце. Випередили Львів французьке місто Ля-Рошель та бельгійське місто Гент.

«Місто Львів насправді, є перлиною архітектури Європи. І не тільки це видання, але й багато інших починають останнім часом звертати увагу на Львів. Це є результат системної роботи по тій концепції промоції міста, яку ми маємо», - наголосив міський голова Львова Андрій Садовий.