УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Дітей Обами американці більше не побачать

207
Дітей Обами американці більше не побачать

Кандидат в Президенти США Барак Обама заявив, що жалкує про те, що дозволив телепрограмі "Доступ до Голлівуду" узяти інтерв'ю у своїх дочок, і надалі цього не повториться. Преса розчарована - адже передача мала великий успіх. Фрагменти сімейного інтерв'ю Обами миттєво стали хітом теленовин, дівчатка справили прекрасне враження на глядачів.

Видео дня

Як повідомляє ЛІГА, вперше і востаннє сім'я сенатора від Ілінойса підпустила телерепортера до своїх дітей в день незалежності 4 липня. Старша дочка Обами, Малія, відзначала свій десятий день народження, і в розслабленій атмосфері пікніка, на природі, мама і тато вирішили, що не буде нічого страшного, якщо дівчатка дадуть відповідь на питання журналіста. Бесіда вийшла світською і ніяк не стосувалася політики.

За відгуками телеглядачів і блоггерів, десятирічна Малія Обама справила враження дуже розвиненої, розумної і незакомплексованої дитини.

Сенатор Обама тепер жалкує про це інтерв'ю і вирішив вчинити не як політик, а як батько, і не використовувати чарівливість дочок в передвиборній кампанії. Більше жодного такого інтерв'ю не буде, офіційно заявив кандидат.

Більше року, поки йшла кампанія, сімейство Обами - так само, як і сім'я кандидата від республіканської партії Джона Маккейна - просили репортерів навіть не фотографувати їх дітей.

Тривоги про те, що дівчатка можуть привернути до себе хвору увагу, зросли, коли юристам Демократичної партії довелося судитися з одним з блоггерів, що живуть за межами США, який пропагує на своєму сайті педофілію. Лише під загрозою судового переслідування вони примусили цю людину прибрати з свого сайту фотографію дочок Барака Обами.