УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Загроза бідності перелякала європейців

291
Загроза бідності перелякала європейців

Близько 78 мільйонів (16%) мешканців країн-членів Євросоюзу схильні до ризику опинитися в бідності.

Як передає в понеділок "РІА Новости", про це повідомив єврокомісар із зайнятості Володимир Шпідла.

"Близько 78 мільйонів європейців піддаються ризику опинитися в бідності, з них 19 мільйонів - діти", - цитує його слова прес-служба Єврокомісії.

За його словами, останніми роками країнами й інститутами ЄС вжито ефективних заходів для забезпечення зайнятості європейців, але для вирішення проблем бідності й соціальної залученості необхідні додаткові зусилля.

Нагадаємо, в Україні ситуація з бідністю вже зараз куди загрозливіша, ніж можливі негативні тенденції в Європі в цьому питанні.

"Нам необхідно забезпечити, щоб вигодами від економічного прогресу могли також скористатися ті, хто живе поза суспільством, а також сприяти соціальній монолітності", - сказав єврокомісар.

Бідність як глобальна проблема людства останнім часом неодноразово вже ставала предметом обговорення на провідних міжнароднихекономічних, соціальних і політичних форумах.

Як вже повідомляв "Обозреватель", через високі показники інфляції і, в першу чергу, рекордне зростання цін на продукти харчування мешканці Євросоюзу змушені були в останні місяці серйозно обмежити своє споживання.