Колекціонери особистих даних відкрили доступ до своїх баз

216
Колекціонери особистих даних відкрили доступ до своїх баз

Сайт Radarix.com, бази даних якого містять три терабайти інформації про росіян і мешканців інших країн СНД, 9 квітня почав розсилати запрошення користувачам, які намагалися зареєструватися понад тиждень тому, повідомляє Lenta.ru.

Видео дня

Автори сайту обіцяють надіслати так звані точки доступу всім, хто намагався зареєструватися до 2 квітня. Точки доступу – це посилання на сайт sibtor.com, де випадково було згенеровано домен третього рівня. За спроби зайти безпосередньо на sibtor.com користувач перенаправляється на radarix.com.

Поки точку доступу одержали не всі користувачі. Тим, кому не пощастило, пропонується скористатися сервісом з негайної видачі точок доступу, проте станом на 15:30 за московським часом 11 квітня він не працював.

Відкрита версія Radarix 23–24 березня працювала дуже повільно. За повідомленнями користувачів, яким вдалося пройти реєстрацію, тепер пошук здійснюється досить швидко, але обмежений десятьма запитами на день. Як пишуть блогери, один запит може містити до 20 сторінок результатів. За добу також можна проглядати не більше 50 сторінок результатів і не більше 100 вікон з додатковою інформацією. За словами авторів Radarix.com – це особистий приватний детектив користувача Інтернету. Вони пропонують використовувати його для пошуку друзів, знайомих, перевірки відомостей про людей, організації та автомобілі. Система в основному пропонує доступ до відомостей за 2003–2004 роки.