УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Визначено дату підсумкової держатестації старшокласників

213
Визначено дату підсумкової держатестації старшокласників

Державна підсумкова атестація знань майбутніх абітурієнтів проводитиметься в 9-х випускних класах із 3 по 20 червня, в 11-х (12-х) класах - із 5 по 20 червня 2008 р. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти й науки України, повідомляє Лига.

Видео дня

Зокрема, Державна підсумкова атестація з української мови для випускників 9-х класів відбудеться 3 червня, для випускників 11-х класів - 12 червня 2008 р.

Крім того, атестація, що проводиться в письмовій формі, розпочнеться о 9.00, в усній формі - о 9.00 (для першої групи) й 14.00 (для другої групи). Інший час початку проведення атестації має бути узгоджено з відповідними органами управління освіти.

Більше того, повідомляє відомство, під час складання розкладу проведення цього заходу необхідно передбачити, щоб для підготовки з кожного предмету в учнів було не менше двох-трьох дні.

У свою чергу, Міністерство освіти й науки України вже підготувало й затвердило для атестації квитки й збірки завдань відповідно до чинних навчальних програм.

Нагадаємо, в Києві розпочалася сесія пробного тестування для старшокласників, які цього року збираються вступати до вищих навчальних закладів. Мета пробного тестування - підготовка школярів до нової форми оцінювання знань, яка з 2008 року є загальнообов'язковою.