УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Один з найбільших меткомбінатів України може зупинитися

201
Один з найбільших меткомбінатів України може зупинитися

Один з найбільших меткомбінатів України – ммк. ім. Ілліча може найближчим часом зупинитися. Про це заявив керівник прес-служби підприємства Сергій Магера, повідомляє РБК-Украина.

Видео дня

За його словами, це відбудеться, якщо до 1 квітня ц. р. не буде узгоджено позиції щодо цін на залізорудну сировину з «Метінвест-холдингом», який контролює Інгулецький ГЗК (основний постачальник для ММК). Останній повідомив маріупольцям про плановане збільшення вартості ЗРС з 1 квітня ц. р. на 68% - до 118,78 дол./т.

У свою чергу представники ММК вважають підвищення ціни економічно необґрунтованим. «Зараз існує велика «вилка» в розмірі підвищення. Це змушує сумніватися в його економічній обґрунтованості» - зазначив Магера.

Разом з тим, за його словами, поки підприємство не має наміру звертатися в Антимонопольний комітет України зі скаргою на дії "Метінвест-холдингу". "Це було б передчасно. Процес переговорів триває" - сказав керівник прес-служби ММК ім. Ілліча.

Нагадаємо, що ММК ім. Ілліча є одним з найбільших меткомбінатів України. Щорічно підприємство виробляє більше 6 млн тонн сталі.