newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Анастасія Волочкова "обійшла" Дмитра Медведєва

240
Анастасія Волочкова 'обійшла' Дмитра Медведєва

У лютому головною персоною Celebrity-рейтингу Glomu.ru. стала балерина Анастасія Волочкова. Не останню роль у цьому відіграло святкування її дня народження - святкування пройшло ще в січні, але обговоренням цієї події в пресі було відзначено весь наступний місяць.

Видео дня

Стрімко піднявся на друге місце співак Микола Басков. Саме в лютому тільки ледачий не обмовився хоча б словом про його тріумф у грецькому місті Салоніки. У місцевому театрі він виконав партію в новій оперній постановці Руджеро Леонкавалло "Блазні".

Спортсменка Аліна Кабаєва потрапила до рейтингу після своєї феєричної появи на червоній доріжці міжнародної спортивної премії Laureus, вручення якої вперше відбулося в Санкт-Петербурзі. Неможливо було не помітити гімнастку й на святкуванні 225-річного ювілею Маріїнського театру.

Бізнесмен Рустам Таріко зайняв 10-е місце багато в чому завдяки черговій гучній покупці: на благодійному аукціоні, що пройшов у рамках "The Love ball", за 320 000 євро власник марки "Російський стандарт" придбав право дати назву унікальній орхідеї, вирощеній на Мадагаскарі. Квітка носитиме ім'я його коханої Олени, повідомляє РІА Новости.

Учасником лютневого рейтингу став і віце-прем'єр Дмитро Медведєв, який у березні переміг на президентських виборах. Увагу преси привернула його присутність на ювілейному концерті "Газпрому", під час якого виступив улюблений гурт Дмитра Анатолійовича - Deep Purple.

Не обійшлося в лютневому рейтингу й без гучних падінь: найбільше "постраждав" бізнесмен Михайло Прохоров. Лідер минулого місяця втратив більше двадцяти пунктів, опинившись за межами Top-20.