Ющенко назвав Тимошенко «неслухом»

Ющенко назвав Тимошенко «неслухом»

Уряд зробив незбалансовані пропозиції щодо додаткового фінансування НАК «Нафтогаз Україна». Про це заявив Президент України Віктор Ющенко у адресованому прем’єр-міністру України Юлії Тимошенко листі.

Видео дня

«Я уважно ознайомився з листом щодо Вашого бачення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України». Хочу відмітити наявність спільної позиції у таких питаннях, як початок будівництва доступного житла, необхідність законодавчого врегулювання питання продажу або оренди окремих земельних ділянок на неконкурентних засадах, а також збільшення бюджетного ресурсу на відшкодування податку на додану вартість», - зазначається в листі.

Водночас Ющенко констатував фактичне відсторонення уряду від проблем, назрілих у інших сферах, повідомляє офіційний сайт Президента.

Окремим питанням Президент виділив проблему забезпечення збалансування фінансових потоків НАК «Нафтогаз України».

«За результатами роботи робочої групи було сформовано бездефіцитний фінансовий план Компанії на 2008 рік, який розглядався на засіданні РНБОУ 1 лютого 2008 року. Водночас пропозиції уряду щодо додаткового фінансування компанії за рахунок державного бюджету, дивідендів тощо залишають незбалансованими доходи та видатки НАК «Нафтогаз України» на суму щонайменше 3,5 млрд гривень», - зазначив Президент.

За його словами, «таке джерело надходжень компанії, як збільшення на 6,0 млрд грн видатків для проведення розрахунків населення із заборгованості за спожиті послуги газо- і теплопостачання за рахунок погашення знецінених заощаджень, потребують додаткового опрацювання. Існують ризики, що значна частина цих коштів не буде використана, як це було у 2005 році».

«Звертаю Вашу увагу на той факт, що фінансовий план НАК «Нафтогаз України» в порушення вимог Указу Президента України від 14 лютого 2008 року № 122 досі не затверджено», - додав Ющенко.

Він також попросив Тимошенко взяти під свій особистий контроль опрацювання зазначених питань під час підготовки та схвалення урядом законопроекту про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України».

Ющенко назвав Тимошенко «неслухом»