Луценко таки позбувся людини Балоги на Закарпатті

231
Луценко таки позбувся людини Балоги на Закарпатті

29 жовтня перший заступник міністра внутрішніх справ України генерал-лейтенант міліції Михайло Клюєв оприлюднив особовому складу закарпатської міліції наказ міністра МВС від 28 жовтня ц.р. Відтепер закарпатське управління міліції реорганізовано в Головне управління Міністерства внутрішніх справ України в Закарпатській області. Начальником ГУ МВС України в Закарпатській області призначено Кононенка Павла Миколайовича. Про це повідомив центр зв’язків з громадськістю обласного управління МВС на Закарпатті.

Видео дня

Першими заступниками начальника закарпатських правоохоронців призначено генерал-лейтенанта міліції Віталія Глуховерю, який до того керував Ужгородським міськвідділом міліції, полковника Василя Русина та полковника Сергія Авраменка (начальник УБОЗ УМВС). Окрім того, новим заступником начальника призначено підполковника міліції Івана Гульпу, який до того очолював УДСБЕЗ УМВС.

Ужгородський міськвідділ міліції реорганізовано в міське управління міліції Ужгорода.

Нагадаємо, 30 вересня міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко, перебуваючи в Ужгороді, оголосив свій наказ про реорганізацію управління МВС України в Закарпатській області, відсторонив від роботи його начальника Віктора Чепака та звільнив Олександра Яцканича з посади начальника обласного управління ДАІ.

Луценко назвав роботу закарпатської міліції провальною і оголосив про початок службового розслідування щодо діяльності начальника УМВС області та комплексної перевірки органів і підрозділів управління. Для організації перевірки створено робочу групу на чолі з першим заступником Міністра Михайлом Клюєвим. 6 жовтня до області за наказом міністра введено внутрішні війська.

29 вересня Закарпатський окружний адміністративний суд за позовом Чепака зупинив дію наказу міністра внутрішніх справ України №499 від 25 вересня 2008 року "Про реорганізацію Управління МВС в Закарпатській області" до ухвалення рішення по справі.