"Мертвий Півень" зніме на відео реальний Львів
Виртуальный мемориал погибших борцов за украинскую независимость: почтите Героев минутой вашего внимания!
!['Мертвий Півень' зніме на відео реальний Львів](https://cdn.obozrevatel.com/news/img/newspreview-default-thin.jpg?size=1944x924)
"Ми знімаємо справжній Львів. На відео він радше антиміфічний. Львів завжди знімали гарно, він такий постає "сповитий легендами". Цього не буде", - зазначив на прес-конференції вокаліст гурту "Мертвий Півень" Місько Барбара щодо нового відео групи "And the third angel sounded" (народна назва "Брат, піва кончілась!"), пише Zaxid.net.
За його словами, якогось одного актора у відеороботі не буде: населення Львова стає актором.
"Фільм як такий радше про Львів, аніж про "Мертвий Півень" чи Андруховича", - зазначив вокаліст легендарного гурту.
"Я знімаю те, що ми бачимо. Я не скажу пор Львів вам щось таке, чого ви не знаєте, але я дивлюся на нього як глядач, я дивлюся поглядом подорожнього. Ми багато ходили по Львову. Концентруємося на певних групах людей. Нам цікавий Львів у плані щоденного життя", - зазначив режисер відео Алєхандро Більбао-Ґуерра з Нью-Йорку.
Як запевнив Місько Барбара, зніматимуть Львів до 18 або 19 жовтня. Потім "набраний" матеріал поїде монтуватися до Варшави.