УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

За підготовку до Євро мер Львова отримав двійку

210
За підготовку до Євро мер Львова отримав двійку

Депутати Львівської міської ради під час сьогоднішнього засідання сесії визнали роботу міського голови Львова Андрія Садового та виконавчих органів влади у підготовці Львова до Євро-2012 незадовільною. За ухвалу проголосувало 70 депутатів.

Згідно з ухвалою, в місячний термін мер зобов’язаний розглянути питання про доцільність перебування на займаній посаді заступника міського голови з питань Євро-2012 Олександра Жарікова, а також вказати директору департаменту "Євро-2012" Олегу Засадному на його пасивність у підготовці до Євро. Відповідно до ухвали, до 15 листопада міський голова має провести відкриті конкурси на визначення інвестора та генпідрядника.

Також на сесії ЛМР 23 жовтня має бути представлено міську цільову програму з підготовки та проведення Євро.

Депутати також вирішили скоротити штат управління "Адміністрація міського голови" та прес-служби, встановивши чисельність працівників 15 та 5 відповідно.

Окрім цього, ухвалою передбачено проведення "круглого столу" в прямому ефірі за участі керівників депутатських фракції та представників робочої групи впродовж найближчих 5 днів.

Організатором круглого столу має виступити міський голова. Контроль за виконанням ухвали покладено на міського голову Львова.