УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

БЮТівці заблокували Вищий адмінсуд

219
БЮТівці заблокували Вищий адмінсуд

Сьогодні зранку група народних депутатів України від «Блоку Юлії Тимошенко» заблокувала кабінет голови Вищого адміністративного суду України Олександра Пасенюка, повідомляє прес-служба ВАСУ.

За даними прес-служби, наразі близько 30 депутатів знаходяться біля кабінету голови ВАСУ, не дозволяючи нікому до нього потрапити, таким чином унеможливлюючи роботу Пасенюка в нормальному режимі.

Про мету приходу до Вищого адмінсуду народні депутати не повідомляють, свої дії не пояснюють, пише УНІАН.

Нагадаємо, 13 жовтня ВАСУ також звинувачував депутатів від БЮТ у перешкоджанні роботі Пасенюка. За даними прес-служби, депутати, зокрема, всюди супроводжували голову ВАСУ, заважаючи йому виконувати поточну роботу.

14 жовтня Секретаріат Президента за дорученням глави держави Віктора Ющенка звернувся до голови ВАСУ Пасенюка з проханням забезпечити розгляд апеляційної скарги на ухвалу Окружного адміністративного суду Києва, якою призупинено виборчий процес, у приміщенні ВАСУ.

За даними прес-служби Президента, це звернення спричинено ситуацією, що склалася у зв`язку з розглядом Київським апеляційним адміністративним судом справи за згаданою апеляційною скаргою.

Як підкреслив керівник Служби з представництва у судах України інтересів Президента Руслан Кирилюк, народні депутати від БЮТ фактично заблокували роботу Київського апеляційного адміністративного суду, унеможлививши розгляд зазначеної справи у встановлені законом строки. Внаслідок цього слухання справи було вкотре відкладено на 17 жовтня.