Суд заслухав свідчення Мельниченка

Суд заслухав свідчення Мельниченка

Вищий адміністративний суд України прийняв рішення щодо поновлення розгляду справи Олександра Євка у судах першої інстанції.

Видео дня

Нагадаємо, що Олександр Євко працював співробітником СБУ і був звільнений в 2001 році за нібито сприяння в отриманні закордонного паспорта колишньому майору Державної охорони Миколі Мельниченку.

Позивач звернувся до Вищого адміністративного суду, оскільки вважав, що його справа була розглянута поверхово. Зокрема адвокат Євка зауважила, що справа такої складності лише вивчається протягом дня.  В той час як рішення по справі було прийнято за 40 хвилин, без залучення свідків і відповідача по справі.

Під час судового засідання Вищого адміністративного суду свідком по справі виступив Микола Мельниченко, який заявив суду, що має докази законності дій Олександра Євка і висловився за необхідність повернути справу до розгляду в суді першої інстанції.

Зауважимо, що задоволення рішення є частковим, оскільки Євко також вимагав відшкодування зарплатні і поновлення на роботі. Проте таке рішення тепер зможе прийняти суд першої інстанції.

Сам майор Мельниченко залишився задоволений цим рішенням і заявив, що необхідно щоб усі минулі політичні рішення були переведені у політичну площину. Зокрема, Мельниченко хотів би, щоб суд визначив хто давав вказівку звільняти Євка і хто давав вказівку змушувати його летіти до Мельниченка і вимагати, щоб він відмовився від своїх свідчень.

Мельниченко висловив сподівання, що колись буде організовано прямий ефір, на якому він зможе провести дискусію з Марчуком, Морозом, Чорноволом, Турчиновим, Ющенком та Кучмою. Там  підняти питання, хто давав злочинні вказівки і хто розкрадав країну і що з цим всім тепер робити.