УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Президент не віддасть свої бронетранспортери

Президент не віддасть свої бронетранспортери

Окремий полк Президента України структурно входить до складу Збройних Сил України і залишатиметься тут і надалі, повідомляє офіційний сайт Міністерства оборони України.

Про це 19 січня заявив Міністр оборони України Юрій Єхануров, коментуючи інформацію стосовно можливості передачі цього підрозділу Збройних Сил України до Управління Державної охорони України.

«Після мого призначення главою оборонного відомства в Міністерстві оборони була розглянута пропозиція Управління Державної охорони України про можливість передачі Окремого полку Президента України у безпосереднє підпорядкування управлінню держохорони», - зазначив Міністр оборони України.

Юрій Єхануров також наголосив, що особисто поінформував Президента України про підсумки розгляду цього питання на своїй першій доповіді два тижні тому. Міністр підкреслив, що Верховний Головнокомандувач із великим здивуванням вислухав його і наказав припинити розмови навколо цього питання.

Як повідомляв «Обозреватель», Анатолій Грищенко 18  січня заявив, що почався процем передачі Президентського полку ВСУ, який має на озброєнні бронетранспортери, в Управління державної охорони.