УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Тимошенко готова повернутися у парламент на два дні

Тимошенко готова повернутися у парламент на два дні

фото пресс-служба БЮТТимошенко готова повернутися у парламент на два дні

Видео дня

Блок Юлії Тимошенко готовий повернутися на деякий час до Верховної Ради для прийняття ряду документів, які дадуть змогу провести дострокові вибори.

Про це вона заявила під час сьогоднішньої прес-конференції.

«Ми готові піти на зустріч і повергнутися до парламенту на один-два дні для того, щоб прийняти необхідний пакет законопроектів», — наголосила вона.

За її словами, таке повернення може бути 8 травня і навіть 9 — «для того, щоб 9 травня стало святом подвійної перемоги».

Нагадаємо, учора Президент Віктор Ющенко та прем’єр-міністр Віктор Янукович досягли ряду домовленостей, які включають у себе також і проведення дострокових виборів до Верховної Ради.

фото пресс-служба БЮТТимошенко думає, що народ тільки збагатиться на виборах

Юлія Тимошенко переконана, що найбільше від дострокових виборів виграє народ, якій, на її переконання, від перевиборів не збідніє на 340 мільйонів гривень, а зате збагатіє на 15 мільярдів.

Таке збагачення Тимошенко пояснює підняттям пенсій і заробітних плат, яке нещодавно здійснив уряд. При чому лідер БЮТ переконана, що це підняття не останнє у передвиборчий період.

Тимошенко просить не вірити соціологам

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко під час сьогоднішньої прес-конференції висловила переконання в тому, що дострокові вибори кардинально змінять ситуацію в Україні.

Зокрема вона переконана, що перевибори подарують «унікальну якість» Верховній Радів, «коли лише три мільйони голосів, а не баксів, вирішуватимуть, якою буде коаліція і який матиме склад політична сила».

Також Тимошенко зауважила, що від демократичного розв’язання кризової ситуації в Україні виграли і наші сусіди, які мають тепер приклад розвитку демократії.

Окрім цього лідер БЮТ закликала виборців не читати і не слухати соціологію. «Як показує час, в Україні майже немає чесної соціології, якій можна довіряти. Довіряти треба лише своїм відчуттям», — наголосила вона.

Тимошенко виявила відсутність жіночої солідарності

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко бажає перемоги у другому турі парламентських виборів у Франції Ніколя Саркозі.

Про це вона заявила під час сьогоднішньої прес-конференції.

фото пресс-служба БЮТ

За словами Тимошенко, вона слідкує за подіями у Франції і дуже сподівається на перемогу політично ближньої їй політичної сили.

Про що ще сказала Тимошенко на прес-конференції читайте тут:

Тимошенко чула, як соціалісти і комуністи підтримали вибори

Янукович від Мороза не матиме дітей, бо вони — хлопчики