УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Луценко розповів, що стане тестом для Піскуна

186
Луценко розповів, що стане тестом для Піскуна

Лідер ГР «Народна самооборона» Юрій Луценко вважає, що тестом на аполітичність Генерального прокурора Святослава Піскуна має стати реакція ГПУ на подання «Нашої України» щодо сьогоднішньої незаконної діяльності депутатів у парламенті та скарги Сюзанни Станік та Валерія Пшеничного на незаконність їхнього звільнення з Конституційного Суду.

Видео дня

Про це Луценко заявив на прес-конференції у п’ятницю, 4 травня.

Коментуючи повернення Піскуна на посаду Генпрокурора, Луценко зазначив, що сьогодні ще нема можливості давати якісь оцінки діяльності керівника ГПУ, оскільки «він (Піскун – ред..) власне ще не довів на жодному із практичних дій своєї незаангажованості і вірності букві закону».

При цьому він додав, що кадрові призначення сюди не належать. На його думку, призначення Піскуном Олександра Медведька своїм заступником є прогнозованим. «Це абсолютно в його стилі», - сказав Луценко.

Він зазначив, що «лакмусовим папірцем» щодо політизованості Піскуна стануть подання в Генпрокуратуру від «Нашої України» щодо незаконності діяльності колишніх депутатів, які вважають себе Верховною Радою України та два клопотання від колишніх суддів КС – Сюзанни Станік та Валерія Пшеничного – щодо їх незаконного звільнення з роботи.

За його словами, відповідь ГПУ на ці два питання й зможе «дати розуміння, чи Піскун є аполітичним керівником правоохоронного органу, чи все-таки буде займатися різними політичними інтригами, як це було в попередні часи».

Нагадуємо, 26 квітня Президент відновив Святослава Піскуна на посаді Генпрокурора відповідно до рішення суду.

proUA