УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Дозвіл учням підтримувати коаліцію міг дати лише Янукович

Дозвіл учням підтримувати коаліцію міг дати лише Янукович

Вчителька Успенівської сільської школи, відправляючи дітей для участі у мітингах на підтримку антикризової коаліції та прем’єр-міністра, порушила Закон «Про освіту».

Видео дня

Про це повідомила народний депутат (фракція БЮТ) Олена Бондаренко.

Зокрема, вона зауважила, що вчителькою, яка водночас є секретарем місцевого осередку Партії регіонів, було порушено статтю 8 Закону, що забороняє участь школярів та студентів у будь-яких релігійних чи політичних акціях під час навчального процесу.

Щоправда, Бондаренко зауважила, що стаття 51 того ж Закону передбачає можливість участі дітей у політичних акціях лише за умови розпорядження Кабінету Міністрів. В зв’язку з цим Олена Бондаренко, як народний депутат, звернулася до Кабміну з проханням повідомити, чи було прийняте відповідне рішення. Наразі відповіді вона не отримана, але пообіцяла, що у разі, якщо відповідь буде негативною, вона звернеться до прокуратури з вимогою притягнути до відповідальності людей, що ініціювали залучення дітей.

Крім того, Бондаренко розповіла й про відповідальність народних депутатів за приниження честі й гідності Президента України. За її словами, стаття 105 Конституції регулює це питання і той бруд, який коаліціянти виливають на Президента, якраз підпадає під цю статтю. Бондаренко також зізналася, що найбільшою проблемою, на її думку, є те, що зараз, як і за часів Сталіна і Брежнєва, людям намагаються вселити зневіру у свої права і державу, що фактично руйнує усі досягнення Помаранчевої революції.

Бондаренко переконана, що незважаючи на всі заяви, коаліція вже готова до виборів, про що свідчить раптове підняття заднім числом зарплат та пенсій. На її думку, вибори відбудуться в будь-якому разі і за будь-якої політичної «погоди».

Народний депутат засуджує слова міністра транспорту Рудьковського про те, що аварія потягу була спричинена опозицією з метою дискредитації влади. «Мені прикро, що цією трагедією політики дозволяють собі спекулювати. Такі заяви щонайменше безвідповідальні, щонайбільше — злочинні».

Бондаренко повідомила, що опозиціонери таки склали свої повноваження і прийняли рішення не брати своєї зарплатні як народних депутатів та не користуватися пільгами. На відміну від коаліціянтів, які все ще продовжують цим користуватися, і за гроші платників податків проводити свою політичну кампанію у ВР.

Нагадаємо, 1 травня на Одещині потрапив у ДТП автобус, який віз учнів у Київ для участі у мітингу на підтримку Партії регіонів. В результаті ДТП травмувалися 5 дітей.